Forever & Always - chapter 11

21. září 2010 v 9:04 | Espresso |  Forever & Always
Tak, přináším vám jedenáctý díl mé fan fiction o Biance Abby Snow a Nickovi Jonasovi. Prosím, pište komenty a kritiku, dikes :) Hope you like it.

XII.


"Ahoj," vešel do místnosti neznámý kluk, když mi Nick přehrával jeho novou písničku.
"Ahoj," otočila jsem se a usmála se na blonďáka s hnědýma očima. Byl hezký a pod trikem se mu rýsovaly svaly.
"Ahoj." Pozdravil i Nick a jakmile zapsal na papír pár dalších not, otočil se také. "Adame, tohle je má přítelkyně Bianca, Bianco, to je můj dlouholetý kamarád Adam." Usmál se Nick a otočil se na Adama. "Co tu děláš?"
"Přišel jsem se poradit." Zasmál se nervózně Adam. "ale to počká."
"Ne, já už půjdu." Usmála jsem se a po polibku s Nickem jsem opustila místnost. Cestu ven jsem našla během chvilky a poté jsem šla domů. Posadila jsem se do houpací sítě na zahradě a sledovala sestry u bazénu, jak flirtují s novým zahradníkem.
Jak jsem tam tak seděla a poslouchala je, jak si plánují, že dnes se zahradníkem Ruppertem - který je mimochodem gay - vyrazí na diskotéku u nějaké Amy Stockholmové, natáhla jsem se a usla.


Ucítila jsem na sobě něčí teplé a příjemné ruce a když jsem se vzbudila, uviděla jsem Nicka. Nesl mě v náručí z houpací sítě. "Jako šípková růženka." Usmál se a políbil mě.
"Už mě můžeš pustit." Zasmála jsem se, ale on protestoval, že tak jeho moderní pohádka šípkové růženky neskončí. Odnavigovala jsem ho tedy do svého pokoje, kde mě položil na postel.
"Něco pro tebe mám." Usmál se a vzal do ruky mou kytaru, která ležela na skříni. Zeptala jsem se ho jak ví, že mám kytaru a on mi odpověděl, že mě viděl jak na ni hraju a pak jsem ji dala nahoru. Je to prý už asi dva týdny. Začal zpívat a hrát:
"When I met you in the park,
I knew that you are the girl of my dreams.
When I saw you on a balcon from my room
I thought there´s no gravity.
I think you are the best that I´ve ever had,
I think I have a true love
and when I´m going in the rain with you
I know that I´ll always love you."
Dohrál svou píseň s úžasnou melodií, kterou jsem nikdy neviděla a já po něm v nervozitě hodila polštář.
"Co je? Kazíš romantiku." Zasmál se a sundal si kytaru, aby mě mohl obejmout.
"Já jen..." zasmála jsem se. "nevím, co na to říct."
"Tak nic neříkej." Usmál se kouzelně a políbil mě. Zeptala jsem se ho, jestli takhle cloumá s každou dívkou a on odvětil: "Možná, někdy jsem už zahrál písničku, ale tu, kterou jsem složil zároveň i pro kapelu... ale už jsi jen ty. Písničku ti nahraju a dám ti jí na CD, aby jsi mě měla u sebe, když budeme na turné. Nikdy nepotkám nikoho lepšího než je má Bianca." Usmál se a znovu mě políbil.
"Jak jsem si mohla myslet, že jsi ten nejhorší a nejtrapnější člověk na celém světě?" Zasmála jsem se. "Nenávist k Jonasům se změnila v lásku jednoho z nich." Usmála jsem se a Nick mě začal líbat na krku.
Tentokrát nás nikdo nerušil - všichni byli pryč. Bylo to zvláštní, být s ním opravdu sama. Ale byl to zároveň ten nejhezčí pocit na celém světě.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Potvrď, že jsi tu byl/a :)

klikni :) :) :) :) :) :) 100% (373)

Komentáře

1 McFlory McFlory | 21. září 2010 v 13:35 | Reagovat

je to úžasný! :) už sde nemůžu dočkat dalšího dílu :)

2 Lola Lola | E-mail | 30. října 2010 v 22:16 | Reagovat

Co to je za písničku.?????   Odepiš na email prosím

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama