Forever & Always - chapter 14

22. září 2010 v 8:00 | Espresso & McFlory |  Forever & Always
"Nejsem fanynka! Jsem číšnice." Strčila jsem mu pod nos tác s muffiny a Rob rychle změnil názor.
"Tak sem s tím!" Olízl se a vytrhl mi tác z rukou. Prouklouzla jsem kolem něj a vešla do obrovské místnosti plné květin. Na plazmovce běžela televize z přímého přenosu na koncertě. Zatím tam byla předskokanka Demi Lovato, ale už nastupovali i Jonasáci.

"Ach jo!" Zaskučela jsem a vyšla ven jinými dveřmi. Objevila jsem se před velikou černou oponou. To musí být zákulisí, napadlo mě okamžitě. Šla jsem dál a dál, ale byly tu všude jen zamčené dveře, ta opona a nějaké harampádí a netušila jsem, co dělat. Za oponu jsem se podívat nechtěla, abych nevletěla na podium nebo tak něco. "AU!" Zakopla jsem o nějký kýbl a spadla do hromady nějakých věcí jako kostýmů, masek a krabic s různým harampádím. "Sakra!" Zaklela jsem a uvědomila si, že už slyším jen Demi a Joea. Přišla na řadu Wouldn´t change a thing a nejspíš bude i následovat Make a Wave, jak o tom mluvili.

"Co je to tam?" Uslyšela jsem něčí hlas, ale nerozpoznala jsem ho. Náhle jsem uslyšela kroky a pak už mě někdo držel za ruku a zvedal na nohy. "Bianco?" Vykulil oči Nick.
"Nicku, Nicku!" Objala jsem ho, zavrávorala na podpatcích a spolu s ním zapadla do té hromady.
"Jak dlouho tu jsi?"
"Netuším" přizanala jsem. "Hledala jsem tě." Zasmála jsem se. "Blbý je, že mě tu nikdo nezná." Zadívala jsem se mu do očí.
"To se změní." Usmál se i Nick a políbil mě. "Koncert už skončil. Tedˇuž zpívají jen Demi a Joe a pak bude autogramiáda." Usmál se a pohladil mě.
"Chyběl jsi mi." Usmála jsem se a už jsem se opět topila v jeho polibcích. Nepřestával, ani já jsem to neměla v plánu. Chtěla jsem ho po třech měsících opět líbat. Bylo to jiné, nežli jindy. Vášnivější. Ale nepokusil se o nic víc. Jen mě líbal. Tak jsem to chtěla i já. "Ale dnes večer to ještě nikomu neřekneme, až v LA, ano?" Usmála jsem se a znovu ho políbila. Souhlasil.
"Musím jít." Zasmál se Nick a postavil se na nohy. Vytáhl mě za sebou a urovnal si vlasy a triko. Udělala jsem to samé a narovnala ramínka šatů. "Uvidíme se dnes?"
"Netuším." Posmutněla jsem.
"Jak dloujo tu budeš?"
"Přijeli jsme pár dní."
"No, já tu budu ještě dva dny." Pohladil mě po tváři a znovu políbil. Dovedl mě do zákulisí, kde už se Rob cpal muffiny a Kevin mu je ujídal. Frankie se zabavil hraním videoher na plazmovce a všichni se na nás otočili.
"Co ty tu děláš?" Vyhrkl Kev až mu zaskočilo sousto.
"Přijela jsem za strýčkem Romanem a snažila se prodrat do zákulisí." Zasmála jsem se a přitulila se k Nickovi.
"To ty jsi ta blondýna?" Zasmál se Rob a zamumlal omluvu, že mě nechtěl pustit dovnitř.
"V pohodě. A jmenuju se Bianca." Usmála jsem se.
"Ahoj, kotě." Položil Frankie ovladač od Playstationa. "Jak se vede?" usmál se a objal mě.
"Skvěle." Zamsála jsem se. "Vlastně vůbec ne skvěle." Povzdychla jsem si a podívala se Nickovi do očí. Políbi mě na čelo a objal mě ještě víc. Chtěla jsem to.
Nick zmizel na autogramiádě s týmem a já zůstala v šatně s Denise a Danielle. Povídaly jsme si a smály se. Náhle si Denise všimla prstenu na mé ruce...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Potvrď, že jsi tu byl/a :)

klikni :) :) :) :) :) :) 100% (373)

Komentáře

1 McFlory McFlory | 22. září 2010 v 9:48 | Reagovat

je to skvělí ! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama