Forever & Always - chapter 20

26. září 2010 v 14:49 | Espresso |  Forever & Always
"Páni holka, tak to ti nezávidím." Zašklebila se Sue.
"Já taky ne." Svraštila čelo Sami. "Proč jsi nám neřekla, že už přijel?"
"No..já... vlastně ani nevím. Sakra. Jsem na sebe naštvaná. Jak jsem mu to mohla udělat?" Zabořila jsem pohled do podlahy podupávala nohou.
"O můj bože." Kousla se Sami do rtu a já uslyšela pištění.
"Co se děje?" Otočila jsem se a uviděla to, co bych raději neviděla.

Srdce se mi opět rozteklo. Prudce jsem se opět otočila k Sami a Sue a po tváři mi stekla slza. Holky se přidaly k davu dívek a já slyšela jen věty jako: "Podepíšeš se mi?" nebo "Vyfotíš se se mnou?" ale hlavně "Nemůžu tonmu uvěřit, já omdlím." A tak podobně.
Stála jsem stranou, opřena o zeď a po tváři mi stékala slza. O nás vlastně nikdo ani neví, vzpomněla jsem si. Sledovala jsem kluky, jak se smějí a napodobují holky jak piští.
Sklopila jsem hlavu, nasadila kapuci a protáhla se kolem dívek před školu, kde jsem si sedla na lavičku a rozbrečela se.
"Jsi v pohodě?" Zeptal se Derreck a přisedl si ke mně.
"Jo."
"Nevypadáš na to. Proč taky nepištíš a neposkakuješ kolem Nicka Jonase?" Zasmál se. "Místo toho tu brečíš? Proč? Kvůli tomu, že se kolem něj seběhla celá škola a ty se k němu nedosaneš?" Zasmál se znovu.
"Ne, nehodlám ho vidět. Nechci už o něm ani slyšet." Prudce jsem se zvedla.
"Co se děje, Bianco?" Chatl mě za zápěstí a podíval se mi do očí. "A ne." Zamračil se. "Ty jsi ta blondýna, žejo?"
"Jak... proč si to myslíš?" Podívala jsem se mu do očí. Hlouběji.
"Tak zaprvé. Zmačkala jsi stránku z časopisu, kde seděl s tou Magdalenou Thampi, za druhé jsi potom brečela, zatřetí, bydlíš vedle něj a za čtvrté brečíš teď a říkáš, že ho nechceš ani vidět." Objal mě kolem ramen. "Ty jsi mě s ním podvedla?" Zarazil se.
"Ne, vlastně, on podvedl první mě. A ještě jsme se nerozešli, protože mi nebere mobil." Zalhala jsem. Ve skutečnosti jsem mu ani nevolala. Ve skutečnosti jsem mu mobil nebrala já.
Derreck mě odvedl domů a zůstal tam se mnou. Dívali jsme se spolu na film Step Up 2, který totálně zbožňuji a poté jsme si společně zahráli tenis na nešem novém kurtu vzadu na obrovské zahradě.
Byl to krásný den, dokud jsem se omylem nepodívala do Nickova okna, které náhle nezelo prázdnotou jako posledních pár měsíců. Nick seděl na posteli s kytarou a vedle něj známá tvář. Nahromadil se ve mně vztek. Okamžitě jsem poznala Magdalenu Thampi.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Potvrď, že jsi tu byl/a :)

klikni :) :) :) :) :) :) 100% (373)

Komentáře

1 WeousH* WeousH* | E-mail | Web | 26. září 2010 v 15:28 | Reagovat

Hmm.. uvažuju, že si to možná přečtu všechno:).. Od 1.kapitoly.. Jinak originální přezdívka:D.. Espresso, to by mně teda nenapadlo a to, že já mám fantazii dobrou:D

2 Espresso Espresso | Web | 26. září 2010 v 15:30 | Reagovat

[1]: a to je dobře, nebo špatně? :D
Ale jinak děkuji :) A budu jen ráda, když tu FFku někdo bude číst :)

3 McFlory McFlory | Web | 26. září 2010 v 16:07 | Reagovat

těším se na pokračování :) :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama