Forever & Always - chapter 3

15. září 2010 v 19:52 | Espresso |  Forever & Always

III.

Odpoledne jsem strávila procházením domu a koupáním se v bazénu v nových plavkách od Victoria´s Secret. Tuto značku miluji.
Na zahradu je vchod z obývacího pokoje. K bazénu vede dlážděný chodníček, po stranách obsázený květinami. A kolem bazénu jsou lehátka, na kterých právě leží mé blonďaté sestry. Ach bože. A mám po zábavě. Vztekle jsem vytáhla sluchátka od iPodu z uší a položila jsem ho na lehátko vedle ručníku. Skočila jsem do bazénu a užívala si průzračně čistou vodu.
"Jak můžeš poslouchat Battle?" Podívala se na mě zděšeně Betta.
"Jsou to Beatles a jsou úžasní." Usmála jsem se a raději se znovu potopila pod hladinu. Poslouchat jejich kecy mě opravdu nebaví.

Vylezla jsem z bazénu a natáhla se na lehátko vedle sester, které si povídali něco o celebritách, které bydlí vedle nás nebo co. To mě taky nezajímá. Na sluníčku jsem jen oschla a protože mě opalování nebaví, hned jsem zase vstala.
"Jakto, že se opaluješ víc než já, když se vlastně vůbec neopaluješ?" Zavrčela nevrle Barbara.
"Opaluju se, protože mám pleť tmavší po tátovi a ne bledou po mamce. A navíc - neležím na sluníčku a sportuji, víte co to je?" Zasmála jsem se. "Jdu si zaběhat." Zamávala jsem jim a rychle se zdejchla. Další minuty s nimi by mi zbytečně lezly na nervy a to by zkazilo mou skvělou náladu.
Natáhla jsem na sebe riflové minikraťasy a bílé útlé tílko, do uší jsem si nechala pouštět Rihannu skrze iPod a u vchodových dveří jsem si obula conversky. (Co mi to ale dalo práce, nežli sjem došla ke VCHODOVÝM dveřím)
"Ahoj kotě." Zařval na mě někdo, a protože si písničky nepouštím moc nahlas, slyšela jsem ho.
"Ano?" Vytáhla jsem jedno sluchátko z ucha a otočila se.
"Čau." Mrkl na mě Frankie. "Jak se máš? Už tě vykopli? Chceš utěšit?" Mrkl na mě a natahoval ke mně ruce.
"Ne, mám se dobře, nevykopli mě a nechci utěšit." Usmála jsem se a otočila se, připravena běžet dál.
"Máš hezký svaly." Promlvil znovu a přiběhl ke mně.
"Eh...díky?" Zasmála jsem se a uvědomila jsem si, že jsem si vytáhla tričko nad pupík. Chtěla jsem to napravit a třičko narovnat.
"Ne, ne, ne!!" Chytl mě za ruce Frankie. "Mně to nevadí." Usmál se spiklenecky.
"Už ti někdo řekl, že jsi pěkně otravný?" Sklepala jsem ze sebe jeho ručičky.
"Jo, máma, táta, bráchové..." Zasmál se. "Víš, já jsem Frankie Jonas." Usmál se a mrkl. "Mí bráchové jsou z The Jonas Brothers." Usmál se pyšně.
"Aha, tak to je nechci nikdy potkat." Nasadila jsem si sluchátko, sledovala jeho zaražený výraz a se smíchem se rozeběhla. Náhle se mi vybil iPod a já si stáhla sluchátka, ale do někoho jsem narazila. "P-pardon." Zakoktala jsem a vzhlédla do tváře neznámému.
"Ahoj." Usmál se na mě krásný kluk s čokoládovýma očima.
"Ahoj." Usmála jsem se. Poodstoupila jsem. "Omlouvám se."
"V pohodě." Usmál se. "Frankie, máš jít za Joem." Houkl na Frankieho a ten se rozeběhl. "Snad se ještě uvidíme." Nesměle se usmál a šel za Frankiem. Poznala jsem v něm toho kluka z Jonas Brothers. "Bože." Zasyčela jsem, proběhla kolem něj a běžela dál. A mám den zkažený. Jak se mi pro Boha může líbit teplouš?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 3hena3 - Fly a Fantasy ♥ 3hena3 - Fly a Fantasy ♥ | E-mail | Web | 27. října 2010 v 11:37 | Reagovat

haha :D ty ale dobra FF zatim.. trojicky - nechcela by som.. idem citat dalej :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama