Forever & Always - chapter 4

16. září 2010 v 15:57 | Espresso |  Forever & Always

IV.

Večer jsme se šli celá rodinka projít. Vzala jsem si na sebe šedé šaty a vyrazila za ostatními.
"Jdeme?" Usmála se Barbara. Měla na sobě černé šaty do půli stehen, zvýrazňující její přednosti, červené lodičky a červenou kabelku. Betta měla na sobě totožné šaty, ale psaníčko a lodičky sladila do modra.
"Oh, vy jste praštěný." Zasmála jsem se.
"Jsme dvojčata." Usmála se Betta.
"A já jsem vosk?"
"Promiň." Zavrčela Betta a pohodila svým copem.
V restauraci to proběhlo celkem normálně, ale když jsme se vraceli, to bylo něco... Potkali jsme Ashley Tisdale a ty dvě se mohly zbláznit!


Byla jsem ráda, že jsem se zavřela do svého pokoje. Vyšla jsem na balkon francouzským oknem a rozhlédla se. Výhled mám na druhou stranu, nežli je naše zahrada, takže vidím na nějaký dům. Posadila jsem se do křesla a vzala do ruky knížku. Skopla jsem boty a začala číst Poslední píseň od Nicholase Sparkse. Úžasná kniha. Miluju ji.
V pokoji jsem se převlékla do pyžama - černo-bílých kostkovaných kalhot a bílého trička s černými obrysy žirafy, a jedním citátem, ktrý mám nejraději: "Všechno se děje z nějakého důvodu" a vyšla jsem na balkon. Opřela jsem se o zábradlí a dívala se na hvězdy. Zadívala jsem se do okna naproti a uviděla v něm toho kluka, do kterého jsem dnes narazila.
Zadíval se na mě tak krásným pohledem, až jsem se na něj musela jsem se usmát. Asi jsem změnila názor... není to teplouš.
Když ho Frankie někam odvedl, rozsvítila jsem v pokoji lampičku a posadila se na postel s notebookem. Najela jsem na emaily a narazila na mail s videy od Betty. Nejspíš mě s tím chtěla vytočit, ale já se na ta videa podívám... je to "Jonas Brothers Live Chat on Cambio". Tak a má to.
Videa mě náhodou celkem zaujala, začínám na ty bratry měnit názor, i když nerada... přesvědčují mě o opaku.
"Ahoj, Bianco." Přiřítila se ke mně do pokoje Barbara, zřejmě jí vůbec nevadilo, že ještě vyspávám.
"Nazdar." Zavrčím a promnu si oči. Barbara se ovšem nenechá jen tak odbít a roztáhne závěsy. "Vstávej, jdeme na pláž!" Usměje se Barb plná energie. "Jé hele, tam je Nick Jonas a mává na mě." Zapiští Barbara.
"Jo, bydlí tam no." Zasmála jsem se. "Už vstávám." Zaskučím a zatáhnu závěsy. Nechci, aby mě ten Nick okukoval, když se převlékám. "A ty zmiz, jdu se převléknout." Zasměji se.
"Je tam pařák, vezmi si něco na hlavu." Usmála se Barbara a vyletěla z pokoje. "Musím říct Bettě o Nickovi." Zapištěla a práskla za sebou dveřmi.
"Tak, kam to bude?" Zeptal se nás šofér. Mamka s námi opět nebyla. Má dneska celodenní show na nějaké akci.
"Na Long Beach." Usmála se Betta.
Pláž byla úžasná, krásná a malebná s pohádkově průzračnou vodou. Jakmile jsme se usadily na lehátkách pod slunečníkem, vytáhla Betta opalovací krém a nechala se namazat od prvního kluka, který prošel kolem. Nevěřícně si nás prohlížel a namazal záda i Barbaře.
"Ne, děkuju." Usmála jsem se, když přišel s krémem i ke mně.
"Dobře." Usmál se kouzelně a vrátil se k Bettě a začali flirtovat. Poprosila jsem Barbaru, aby mi namazala záda a ona tak, s několika stupidními kecy, učinila. Betta zmizela s tím Davem, jak se nám představil, takže jsem s Barbarou zůstaly samy.
"Jdu si zahrát volejbal, deš taky?" Usmála jsem se.
"Ne, já budu hlídat tady a pochytám bronz." Zasmála se.
"Dobře, jak myslíš." vyrazila jsem k volejbalové síti, kde stála skupinka teenagerů. Nasadila jsem si brýle a došla k nim. "Mohu se přidat?" Usmála jsem se.
"Jasně," otočil se na mě kluk s černými kudrlinami.
"Bože, to jsi zase ty?" Nakrčila jsem nos, když jsem uviděla Nicka Jonase, superstar.
"Jo, to jsem zase já." Zasmál se. "Tak holky proti klukům?" Zeptal se nás a všichni souhlasili. Seznámila jsem se s několika holkami a s Riley, jak se mi představila, jsme se skamarádily.
"A o něco se vsadíme, ne?" Zasmál se Liam.
"Jasně." Souhlasila Sue. "Kdo prohraje, koupí těm druhejm drink." Usmála se kouzelně a na hlavě si umotala drdol ze svých zrzavých vlasů.
"Tak jim to nandáme." Zavelela Riley a začli jsme hrát. Z počátku se nám vedlo, ale nakonec kluci vyhráli 2:1.
"Aaaaha" Zasmál se Dylan." Dámičky prohrály."
"My vám to ještě nandáme!" Nesouhlasila Sue, tak jsme hráli všichni znovu. Prvně nás bylo osm proti osmi, ale nakonec jsme skončili v každém družstvu čtyři. Tým kluků: Liam, Dylan, Nick a Michael a tým dívek: já, Sue, Riley a Megan. Tentokrát jsme raději nechali remízu 1:1 a zalezli jsme k baru na pláži. S holkama jsme koupily osm drinků zvaných "Long Bech Special" a bylo to vynikající.
"Nemáš hlad?" Zeptal se se smíchem Michael Megan, když jí zakručelo v žaludku.
"Jo, to mám." Potvrdila. Ti dva spolu šli na oběd. Nick, Dylan a Liam se vydali na surf a zbyly jsme já, Sue a Riley.
Odpoledne jsem si šla zaběhat a posadila jsem se na lavičku v parku, abych si odpočala, protože bylo strašné horko. Vedle mě si někdo přisedl...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 chelsey chelsey | Web | 30. září 2010 v 18:21 | Reagovat

Super príbeh :-)

2 Espresso Espresso | Web | 30. září 2010 v 19:24 | Reagovat

[1]: děkuju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama