Forever & Always - chapter 5

17. září 2010 v 18:28 | Espresso |  Forever & Always
V.

Odpoledne jsem si šla zaběhat a posadila jsem se na lavičku v parku, abych si odpočala, protože bylo strašné horko. Vedle mě si někdo přisedl. Otočila jsem se, abych zjistila o koho jde.
"Ahoj," usmál se na mě známý obličej a mě tak nějak zahřál příjemný pocit u srdce.
"Ahoj," usmála jsem se na Nicka. "C otu děláš?"
"Každý den tudy běhám. Už jsem tě tu viděl včera." Usmál se. "Víš, ty jsi pro mě taková tajemná dáma." Zasmál se.
"Proč tajemná dáma?" Ušklíbla jsem se.
"Neznám tě..." Usmál se. "Já jsem Nick." Natáhl ke mně ruku.
"Jo, vím kdo jsi. Já jsem Bianca Abby." Potřásla jsem mu rukou.
"Ty jsi dcera Agnelly Bellucci, že?" Usmál se.
"Jo, bohužel." Zamumlala jsem.
"Proč bohužel?" Podivil se. "Nemáš ji ráda?"


"Ne, mám, ale... ta sláva jí občas leze na mozek a nikdy na nás neměla čas. Přála bych si mít normální rodiče. Máma modelka, táta pilot." Posmutněla jsem, ale nechtělo se mi u něj vylívat srdce.
"To neznám, protože mám normální rodiče, ale i oni jsou známí po celým světě." zasmál se. "No nic, promiň, ale já už musím jít, mám odpolední program. To víš, sláva." pokvytáhl jeden koutek a ušklíbl se. "tak se měj." usmál se a políbil mě na tvář. Nečekaně.
"Ahoj." Usmála jsem se v rozpacích. Když odeběhl, také jsem se zvedla z lavičky a zamířila k domu. Dnes jdu na tu akci pro postižené, diabetiky a děti bez domova. Je to taková nová akce, na které budou zadarmo vystupovat různé místní kapely a zpěváci (neznámí i známí) a peníze ze vstupenek od lidí poputují na různé organizace.
"Jdete někdo se mnou?" Zeptala jsem se holek, ale obě dělaly, že neslyší. Mají vlastně dnes tu party. Vyběhla jsem schody, zalezla do pokoje a natáhla na sebe minikraťasy a černobílý top s Johnem Lennonem. Na nohy jsem si obula černé balerínky s bílou mašlí.
Nasedla jsem do autobusu na blízké zastávce, který mě dovezl až k místu konání. Byl přeplněný div ne k prasknutí.
"Dobrý den," podal mi pořadatel lístek. "Bude to deset dolarů." Usmál se. Dala jsem mu je a ještě si koupila malou brož za další dva dolary. Vše putuje na ty charity a pomocné činnosti, takže mi to problém nedělalo.
Procházela jsem kolem stánků a poté jsem se zastavila pod pódiem, kde vystupovala jakási Maya Washington se svou kapelou. Přijela sem za akcí z Laguna Beach.
"Vážení, přivítejte skvělou a populární skupinu složenou ze tří bratrů - Jonas Brothers!" Zvolal pořadatel, když dohrála Maya a všechny holky začaly pištět. Bylo to příšerný. Všechny se hnaly k podiu, tak jsem se zdejchla a zamávala Sue. Postavila jsem se ke krámku, kde prodával nějaký postižený kluk na vozíčku.
"Ahoj." Usmála jsem se na něj, když jsem si všimla, jak se za mnou dívá.
"Ahoj, tebe jsem někde viděl." Prohlíží si mě.
"Kde, prosím tě?" Zasmála jsem se.
"V časopise, koukni." Usmál se. Mohlo mu být tak čtrnáct. Nevěřila jsem mu, tak jsem se podívala. Byla tam Betta v objetí toho kluka včera na pláži. Vyklubal se zněj Hollywoodský herec - Cole Spourse.
"To nejsem já." Usmála jsem se.
"Jo, kdo jiný?"
"Sestra. Betta Snow." Usmála jsem se. "Já jsem Bianca. Víš, jsem z trojčat." Zasmála jsem se a kluk se jen díval. Náhle jsem zjistila, že už nikdo nepiští a na podiu stál někdo jiný... Jesse McCartney. Holky pištěly, ale už ne tolik.
"Ahoj, Bianco." Zaklepal mi někdo na rameno.
"Ahoj, Nicku." Usmála jsem se a znervózněla jsem. "Ty nemáš ráda naši kapelu?" Zasmál se Nick. "Já jen, že jsi NEPIŠTĚLA" Zamsál se.
"A to ti vadí?" Svraštila jsem obočí.
"Právě, že vůbec ne." Usmál se tajemně a zadíval se mi hluboce do očí. Cítila jsem, jak mé srdce div neroztává. Měla jsem chutˇ, políbit ho.
"Ehm, nechci rušit," ozval se klučina ze stánku "ale mohl bys mi prosím dát autogram?" Usmál se."
"Ovšem," souhlasil Nick. "Na." Podal mu fotku. "Otoč se," sykl.
"Proč?" Zeptala jsem se, ale poslechla jsem. V tu chvíli jsem uviděla světlo fotoaparátu.
"Paparazzi." Zavrčel Nick. Náhle začali fotit Jesseho na podiu, takže Nickovi dali pokoj. "Pojď, dělej." podal mi ruku a protáhl se kolem stánku. Přeběhli jsme za budovu, kde byl jakýsi park a zalezli jsme do bludiště z tůjí.
Začínalo se stmívat.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 McFlory McFlory | 17. září 2010 v 23:14 | Reagovat

ty píšeš supr příběhy mě nic nenapadá

2 Espresso Espresso | Web | 18. září 2010 v 6:59 | Reagovat

ale něco přijde neboj :)

3 3hena3 - Fly a Fantasy ♥ 3hena3 - Fly a Fantasy ♥ | E-mail | Web | 27. října 2010 v 13:58 | Reagovat

ty pocuj, paci sa mi ako pises. ale akosi nestiham citat :D che za posledne dve hodky som sa dostala len po 5-tu cast, ale to nevadi.. to je u mna vykon :D este dneska si to docitam :D len dufam, ze to nebude nejake unahlene alebo tak (lebo vsetky su take, chcelo by to nieco nove) :D nieco prelomove :D che zatim pa (nechapem na co sa zdravim, ale nevadi) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama