Leanna in new world│Part 1

18. září 2010 v 21:23 | Espresso |  Leanna in new world
Ahoj. Rozhodla jsem se, že napíši novou FFku. Bude se jmenovat Leanna in new world. :) Tak pls čtěte :)

"Leanno, Lee!" Zatřese se mnou něčí ruka. "No tak. Vstávej!" Ozve se hlas mé nejlepší kamarádky Stacy.
"Kde to jsem?" Promnu si ospale oči a náhle mi vše dojde. Stacy, já, Los Angeles.
"No tak, vystupujeme." Usměje se Stacy. "Jsme tu." Z očí jí srší radost.
"Jo, už jdu." Popadnu svůj batoh a kufr a vylezeme z vlaku. Jsme na nějaké zatuchlé zastávce. "Tak todle je LA?" Podivím se a vylezu neochotně z vlaku.

"Neboj, uvidíme něco mnohem lepšího." Nedočkavě se žene k východu Stacy a cestou sejme pár turistů. "P- pardon." Zakoktá zdvořile a pohlédne do tváře mladíka, kterého málem povalila.
"V pohodě, nic se nestalo." Sundá si s úsměvem sluneční brýle a zadívá se Stacy do očí. "Já jsem Dylan." Usměje se a podá Stacy ruku.
"Stacy." Usměje se a pohodí havraní hřívou. Já jen stojím v pozadí a sleduji vývoj nové lásky. "A tohle je má nejleoší kamarádka Lee."
"Ahoj." Usměji se na Dylana a podívám se na hodinky. "Jé, to je hodin. Každou chvíli tu budou." Usměji se na ty dva a popadnu Stacy za ruku.
"Počkej," obrátí se na mě Stacy a svraští obočí. "Dal by jsi mi číslo, prosím?" Usměje se na Dylana a ten sáhne do kapsy pro tužku a napíše jí číslo na dlaň. Jak romantické. "Děkuju." Usměje se kouzelně Stacy a vyjdeme ze zastávky. V pozadí již stojí malá odbarvená blondýnka, kterou známe z letáku Hledáme au-pair. Dvě dívky, plat 50 dolarů denně každé. Ubytování a jídlo zdarma.
"Ahoj," pokyne nám rukou Natasha a pomáhá nám s kufry. "Jaká byla cesta?" Usměje se kouzelně, jako bychom byly staré přítelkyně.
"Co si budeme povídat..." Pokrčí Stacy rameny a popostrčí mě k autu.

"Tak, tohle je váš pokoj." Usměje se Natasha a otevře dveře do místnosti 5x5 metrů. Čekaly jsme něco menšího. "Snad se vám tu bude líbit." Usmála se. Po dvouhodinvém seznamování s úžasným domem nám představila pokoj. "A teď, proč tu jste." Usmála se a zmizela ve dveřích. Přivedla s sebou skupinku dětí. "Tohle jsou Aaliah, Nancy, Cloe Lynn, Mike, Diego, Michael a Liam." Usměje se Natasha. Tohle, že stihla porodit čtyřicetiletá žena?
"Páni, to bude složitější na zapamatování." Zasměje se nervózně Stacy.
"Ubytujte se a přijďte na večeři." Usměje se Natasha a odvede děti, které se pošťuchovaly, ze dveří a zavře je.
"Páni, tak to by chtělo tak 100 dolarů denně na takovou tlupu." Zasměji se nahraně a sklesle se posadím na postel. Hlavou mi proudí ojediné - Michael. Ten kluk, kterého jsem musela na celé prázdniny opustit. Ten kluk, který mi dával vše. A ten kluk, který se se mnou před týdnem rozešel, protože mě podvedl. Nechtěl mě trápit, ale já se tak trápím víc. Povzdychnu si. Ani nemusím Stacy říkat, nač myslím.
"To bude dobré. Uvidíš." Utěšuje mě Stacy, na mě to však jaksi nezabírá. Obejmu ji a brečím.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ♥ Kashenka ♥ ♥ Kashenka ♥ | Web | 1. října 2010 v 22:59 | Reagovat

Krásný :D sice nevim kdo tam bude ... ale je to nádherný začátek :D honem dalšíííííííí :D  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama