Inzerce: Hledá se Láska

Inzerce: Hledá se láska ~ 8.P A R T

11. prosince 2010 v 18:56 | Espéčko^^
Dnes škola končila brzo, protože byl teprve první den, což se dá pochopit. Zamířila jsem chodbou podle plánku, podle kterého jsem hledala cestu ke své skříňce. Zvedla jsem hlavu, když jsem uslyšela smích. Nějaké holky stály ve skupince kolem Nicka a hihňaly se. Náhle jsem uviděla, jak na mě někdo padá.

Inzerce: Hledá se láska ~ 7. P A R T

8. prosince 2010 v 14:26 | Espéčko^^
"Tak pojď!" Pobízel mě Nick. Vůbec se mi nechtělo. Stála jsem před obrovskou budovou, kde se to jen hemžilo studenty a připadala si jako ve vosím hnízdě. Školy v Africe byly...jiné.

Inzerce: Hledá se láska ~ 6. P A R T

6. prosince 2010 v 17:00 | Espéčko^^
Věnováno všem, co to čtou x) Děkuju moc ♥

PART SIX

"Frankie, nelítej tady, prosím tebe!" Volala na svého synka Denisse. "Frankline!" Zařvala a on sklopil hlavu. Dosedl za stůl a pustil se do své snídaně. "Kam jdete vy dva?" Zastavila Natea a Joa. "Sednout a nasnídat se. Coapk to mám neustále opakovat?!?" Chytla se za čelo a postavila před ně snídani. Všichni se nasnídali a poté opustili dům. Je tu poslední den volna. Prázdniny utekly jako voda a já nemůžu uvěřit tomu, že už bude zase škola. A že už jsme tu dva měsíce!

Inzerce: Hledá se láska ~ 5. P A R T

30. listopadu 2010 v 17:00 | Espéčko

PART FIVE

DĚKUJU MOC, že to čtete alespoň někdo :D ♥ Speciálně díky ÁjInCe :], Chelsey a Andě x) ♥ Samozřejmě také McFlory a Gigině x) ♥

WATER, WATER, WATER... :D

Seděli jsme na terase domu a sledovaly hvězdy. Myslím tím sebe, Lewise a Frankieho. Dostala jsem je na hlídání, protože Kevin s Dani jeli pryč, Joe vzal Natea a Dianu do nějakého klubu a já nechtěla, tak mám na krku ty dva... Nick ani nevím kam se poděl. Dneska tu za ním byl nějaký kamarád a potom se vypařil.

Inzerce: Hledá se láska ~ 4. P A R T

23. listopadu 2010 v 20:31 | Espresso

PART FOUR

DĚKUJU MOC, že to čtete alespoň někdo :D ♥ Doufám, že se to bude líbit více lidem x) ♥ Prosím KOMENTUJTE, ať vím, na čem jsem :D

TRIP TO THE BEACH

Seděli jsme u bazénu s celou novou "rodinkou" - bylo nás tam celkem deset. Když nepočítám Big Roba, který se cpal muffiny, naslouchal a občas něco poznamenal.
"Já už půjdu spát, jsem z toho posunu nějaká mimo." Zasmála jsem se a zvedla se. "Jo, já půjdu taky." Zaculil se Frankie.

Inzerce: Hledá se láska ~ 3. P A R T

19. listopadu 2010 v 17:57 | Espresso

PART THREE

Doufám, že tuto fan fiction bude někdo číst, pokud ne, přestanu ji psát ;( Ale pár lidí napsalo komentík, tak děkuji x) ♥ A dejte vědět, jak se líbí x) ♥

WHO ARE THEY?

Celý den uběhl hrozně rychle, aniž bych si stačila ho pořádně vstřebat. Byla noc a já ležela ve vaně ve svém vlastním pokoji (!!!!!!), který jsem nikdy neměla a relaxovala.
Vypla jsem rádio a oblékla se do pyžama, které leželo na posteli. Bylo to černé třičko s Floppem a kostkované černo červeno modré kalhoty. Nazula jsem si na nohy šedé bačkory a začala si fénovat vlasy.

Inzerce: Hledá se láska ~ 2. P A R T

9. listopadu 2010 v 19:00 | Espresso

DESTINY OR RANDOM?

Když jsem vystoupila z úmarné cesty do USA, myslela jsem, že mě klepne. "Neměli jsme přistát v Dallasu?" Otočila jsem se na Natea, který šel hned za mnou. Je pravda, že na letišti jsem nic nevnímala...
"Jo." Rozzářily se mu oči. "měli, ale tohle je lepší!" Zazubil se a Diana za ním hned vypískla.
"Los Angeles?" Divila se sestra a její černé vlasy se pohupovaly ve větru. "LAX?" Usmála se. "To je lepší než Dallas." Zkonstatovala.

Inzerce: Hledá se láska - First look

6. listopadu 2010 v 20:00 | Espresso

NEW FANFICTION

Ahoj, tak a je tu sobota a s ní 20. hodina. A co přichází s dvacátou hodinou? No přeci nová fanfiction! Užijte si první díl a dejte vědět, jak se líbil x)

FIRST LOOK

"Pierce, Pierce..." četla nahlas slečna Macy, když hledala šek pro výplatu mé matky. "Tady." usmála se a podala mi papír. "Kdy odjíždíte?" Mrkla na mě.
"Dnes v noci." Posmutněla jsem. "Tak nashle, mějte se tu krásně a všechny pozdravujte." Usmála jsem se a naposledy si prohlédla její dredy, které mě vždy zajímaly. Měla je jako vždy smotané do vysokého drdolu a na uších se jí pohupovaly velké náušnice s peřím. Její černá pleť kontrastovala bílým pírkům.
 
 

Reklama